Rovaniemi Winter Driving Experience II
(29. veebruar – 2. märts 2020)

Talvise hooaja lõppakord.
Sõidetakse kolmel päeval, millest kaks esimest veedetakse tundras Arctic Driving Center’i poolt ettevalmistatud radadel, kus rehvivalik on piiratud vaid tänavalegaalse naastrehviga ning kolmandal päeval suundutakse Snow Rally Ringsi jäärajale, kus on lubatud ka piikrehvide kasutamine. 
Kahel esimesel päeval on radade pikkus ca 2.3km, mis tagab turvalisuse ka juhul kui kõik osalejad ühel ajal rajal viibivad. Kolmandal päeval on järvejääl radu kolm tükki ja kõik üle 4km pikad, seega sõitmist igale maitsele ja kiirusele.
Märtsis jäävad Lapimaal välistemperatuurid 0 ja -5kraadi vahele, seega olemine on mõnusam kui jaanuaris, aga sellegi poolest on osalejate päralt maja, kus olla ja sotsialiseeruda ning ka mehhaanik, kes saab lihtsamate automurede puhul abiks olla.

Üritusel osalemine oma autoga.

KEVADINE ROVANIEMI WINTER DRIVING EXPERIENCE ON VÄLJA MÜÜDUD.

Kuupäevad29. veebruar - 2.märts 2020Hind2300 (lisandub käibemaks)KilometraažpiiramatuHind sisaldabautode transporti treileriga Tallinn-Rovaniemi-Tallinn, radade kasutust ja Margus Murakase juhendamistHind ei sisaldaosalejate transporti ja osalejate majutust

Privacy Preference Center