Gotland Ring Driving Experience (17.-19. juuli 2022)

Meie regiooni ringradadest kõige paremini varjatud saladus – Gotland Ring.

Vähesed on kuulnud ja veelgi vähesemad on käinud Gotland Ringil. Nagu nimigi ütleb, asub ringrada Gotlandi saarel, täpsemalt selle põhjaosas ning on muutuvate kõrguste tõttu mitte ainult tehniline, vaid ka sarnase fiilinguga sellistele klassikalistele ringradadele nagu Nürburgring ja Spa Francorchamps. Gotland Ring pakub unustamatut sõiduelamust kõigile neile, kelle jaoks on tuttavad ringrajad on muutunud igavaks või otsivad lihtsalt vaheldust.
Rajapäevadeks on 17. ja 18. juuli ning neil päevadel on rada vaid meie kasutada.
Lisaks sellele toimub samal ajal Gotlandi pealinnas Visbys Stockholmi nädal, mis tähendab, et peale sõidupäeva keeb elu edasi ning melu ja muljetamist jätkub ka rajaväliselt.

Üritusel osalemine oma autoga.


Osalejate transport ja elamine hinnas ei sisaldu, kuid oleme broneerinud charter-lennu Tallinn-Gotland-Tallinn. Gotlandile lendamine 17.07 hommikul ja tagasilend 19.07 lõunal. Hind ca 800€ inimese kohta (oleneb reisijate arvust).
Elamise puhul oleme reserveerinud toad Novi Resort hotelli.
Täpsem info korraldajalt.

NB! Loomulikult võib kohale tulla endale sobival ajal ja viisil ning ööbida mõnes teises majutusasutuses.

REGISTREERI ENNAST ÜRITUSELE

Kuupäevad17.-19. juuli 2022Hind2900€+KM KilometraažpiiramatuHind sisaldabautode transporti Tallinn-Gotland-Tallinn ja raja kasutamistHind ei sisaldaosalejate transporti ja osalejate majutust

Privacy Preference Center