Rovaniemi Winter Driving Experience (9.-11.jaanuar 2021)

Legendaarne talvine sõidukoolitus, mis annab juhtidele võimaluse end ja oma autosid lumel proovile panna enne kui Eestis on jõudnud lumi maha tulla ja järved jäässe minna. 


Sõidetakse kolmel päeval, millest kaks esimest veedetakse tundras Arctic Driving Center’i poolt ettevalmistatud radadel, kus rehvivalik on piiratud vaid tänavalegaalse naastrehviga ning kolmandal päeval suundutakse Snow Rally Ringsi jäärajale, kus on lubatud ka piikrehvide kasutamine. 


Kahel esimesel päeval on radade pikkus ca 2.3km, mis tagab turvalisuse ka juhul kui kõik osalejad ühel ajal rajal viibivad. Kolmandal päeval on järvejääl radu kolm tükki ja kõik üle 4km pikad, seega sõitmist igale maitsele ja kiirusele.
Jaanuarikuine Lapimaa tervitab osalejaid ka karge külmaga, kuid selle eest pakub Arctic Driving Centeris varju kõikide mugavustega maja – meie staap kahel esimesel päeval, kus soeneda ja juttu ajada.

REGISTREERI ENNAST ÜRITUSELE

Kuupäevad9.-11. jaanuar 2021Hind2800 EUR (+km)KilometraažPiiramatuHind sisaldabautode transporti treileriga Tallinn-Rovaniemi-Tallinn, radade kasutust ja Margus Murakase juhendamistHind ei sisaldaosalejate transporti ja osalejate majutust

Privacy Preference Center