Nizza Gran Turismo (20.-23.aprill 2021)

Nizza kui kuurortlinn tutvustamist ei vaja, kuid vähesed näevad Nizzat kui peatuspunti kahe Lõuna-Euroopa kultuslikuma ralli – Monte Carlo ja San Remo – vahel.

Monte Carlo ralli on traditsionaalselt WRC-hooaja avapauk ning jaanuarikuine ilm teeb sellest ühe etteaimamatuma ralli terve aasta jooksul, kus sõitajad peavad leidma kompromissi naelrehvide ja pidamise ning slikk-rehvide ja kiiruse vahel. Aprillikuus Monte Carlo radadel nii suuri otsuseid teha ei tule, kuid sellegi poolest saab igaüks, kes seal sõitnud, aru katsumustest, millega rallisõitjad sealsetel teedel silmitsi seisavad.
San Remo ralli kuulus 2003nda aastani ka WRC kalendrisse, kuid tegemist on endiselt ühe pikima ajalooga ralliga: esimene etapp leidis aset juba 1928. aastal ning alates 1961.aastast on toimunud vahetpidamata. Nizzast vaid tunniajase autosõidu kaugusel olev San Remo linn ja selle ümber asetsevad mängiteed annavad ideaalse võimaluse nautida rallihõngulist nädalavahetust, millest esimesel päeval sõidetakse Monte Carlo ja teisel San Remo rallikatsetel, sekka mõistagi ka teisigi ilusaid käänulisi teid.

REGISTREERI ENNAST ÜRITUSELE

Kuupäevad20.-23.aprill 2021Hind2500 EUR (lisandub käibemaks)Kilometraaž600 kmHind sisaldabrendiautot (BMW M135) ja majutust kahele inimeseleHind ei sisaldaosalejate transporti

Privacy Preference Center